Art Sushi – Gliwice

O nas

Założona w 2012 roku restauracja Art Sushi jest owocem naszej pasji do kuchni Wschodu. Z dumą serwujemy autentyczne dania, które odzwierciedlają bogatą kulturę i tradycję kulinarną dwóch niezwykłych krajów - Japonii i Korei.
Od naszego powstania stawiamy na jakość i autentyczność. Nasza misja to tworzenie niezapomnianych doznań kulinarnych poprzez połączenie tradycyjnych technik kuchni japońskiej i koreańskiej z najwyższą jakością składników. Każdy posiłek jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go z szacunkiem, od momentu wyboru składników, przez przygotowanie, aż po podanie go na stół. Zespół naszych doświadczonych kucharzy z ogromną starannością i zaangażowaniem dba o każdy szczegół.
Jesteśmy dumni, że od 2012 roku możemy dzielić się z Wami naszą miłością do kuchni Japońsko-Koreańskiej.

Zapraszamy do odkrywania smaków Wschodu w naszej restauracji.

TOP 100 OF POLAND ART SUSHI GLIWICE

LAUREAT TOP 100 OF POLAND 2022

Z ogromnym entuzjazmem i wdzięcznością pragniemy podzielić się radosną informacją – nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym rankingu Top 100 of Poland!
To dla nas niezwykle znaczące i cieszymy się, że nasza ciężka praca, pasja oraz nieustanne dążenie do doskonałości zostały docenione na tak wysokim poziomie. Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do grona najwybitniejszych miejsc w Polsce. To wyróżnienie jest dla nas nie tylko ogromnym zaszczytem, ale także motywacją do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia standardów naszych usług. Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować wszystkim naszym gościom za wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie każdego dnia. Dzięki Wam możemy dalej rosnąć i doskonalić się, by dostarczać Wam najlepsze doznania kulinarne. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że możemy dzielić tę radość z Wami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia naszej kuchni na własnym podniebieniu!

Art Sushi Gliwice stary Hufiec

Historia budynku

Budynek "Stary Hufiec" posiada dużą wartość historyczną dla miasta Gliwice oraz jego mieszkańców. Podczas swojej wieloletniej historii (wybudowany na początku XX wieku), przez dziesięciolecia był rozpoznawalnym miejscem działalności wielu instytucji.
Mieściła się w nim m.in. Szkoła Muzyczna, Hufiec Ziemi Gliwickiej ZHP, Składnica Harcerska i Związek Bojowników o Wolność i Demokrację. Obecnie budynek odzyskał swój dawny blask. Prestiżowa Szkoła Języków Obcych "Megaprogress", restauracja "Art Sushi" oraz siedziba firmy "Wall Invest" w dalszym ciągu będą nadawać temu miejscu znaczenia i wyjątkowości.

Opinie naszych Gości

Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami naszej restauracji pozostawionymi przez naszych klientów na Google. To dzięki nim jesteśmy w stanie stale ulepszać naszą ofertę i dostosowywać ją do Waszych potrzeb.

Doskonała
Na podstawie 1191 opinii
Malgorzata Romaszkan-Krasucka
Malgorzata Romaszkan-Krasucka
Pysznie!!!Jedno z lepszych sushi jakie jadłam!! Polecam z rybą maślaną!!!
Marta Makowiecka
Marta Makowiecka
Super choć drogo moje ulubione sushi to hawaian roll z sosem ananasowym
A M
A M
Jedzenie przepyszne, herbatka jaśminowa rewelacja nie robi się gorzka. Klimat rewelacyjny jak i obsługa. Gorąco polecam!
joker876
joker876
Świetne suszi. Jako grupa 9 osób dostaliśmy własny wydzielony pokoik.
Anna Król
Anna Król
Bardzo pyszne jedzenie, polecam 🥰
Roksana Herman
Roksana Herman
Kelnerka bardzo aktywna, śliczna, miła. Jedzonko nie tylko sushi - ale sushi zachwyca. Karta z fotkami dań. Wodorosty na open za free. Dostaliśmy extra przyprawę spicy i pomoc w pakowaniu na wynos. Pies również mile widziany na ogrodzie. Jeszcze trochę green i będzie bosko! Klimat japon utrzymany. 👍👍👍🔥
Iza Bialas
Iza Bialas
Naprawdę godne polecenia!